FIREX ‘2017 – Londyn


W dniach 20 - 22 czerwca 2017 roku firma Polon-Alfa po raz piąty zaprezentowała ofertę systemów sygnalizacji pożarowej promując swój wizerunek i umacniając markę na arenie międzynarodowej. Na targach obecni byli przedstawiciele wiodących firm z Europy i świata, co stanowiło znakomitą okazję do porównania ich oferty, a także do nawiązania cennych kontaktów handlowych. Podczas targów przeprowadzono wiele biznesowych rozmów z przedstawicielami firm pochodzącymi z rożnych stron świata, które  z pewnością zaowocują zrealizowanymi w przyszłości kontraktami.

Ideą naszej firmy było przedstawienie pełnego wachlarza eksportowanych  systemów przeciwpożarowych i zweryfikowanie swoich dokonań pod względem konkurencyjności i innowacyjności. Goście, odwiedzający stoisko byli pod wrażeniem prezentowanych urządzeń oraz ich możliwości technologicznych.

Rozproszony system sygnalizacji pożarowej POLON 6000, interaktywny POLON 4000,  optyczna liniowa czujka dymu DOP-6001R jak i wielopasmowa czujka płomienia PPW-40REx to wyroby, prezentowane na targach, które z powodzeniem konkurują z produktami światowych firm.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania