POLON-ALFA na SECUREX 2018

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 2018 to jedna z największych imprez targowych, która już po raz dwudziesty drugi, w dniach 23 - 26 kwietnia br., zgromadziła wszystkie najważniejsze firmy związane z szeroko rozumianą branżą zabezpieczeń.

Podczas tegorocznej edycji firma POLON-ALFA na swoim stoisku, prócz znanych i sprawdzonych urządzeń, zaprezentowała następujące nowości:

- dwustrefową centralę automatycznego gaszenia IGNIS 2500 przeznaczoną do wykrywania pożaru i sterowania stałymi urządzeniami gaśniczymi, zawierającymi środek gaszący w postaci gazowej, ciekłej lub w postaci aerozoli oraz monitorowania procesu samoczynnego gaszenia;

- system detekcji gazów SDG 6000, który umożliwia wykrywanie i sygnalizowanie gazów palnych (gaz ziemny - metan, propan-butan) oraz niebezpiecznych stężeń tlenku węgla. System składa się z centrali detekcji gazów CDG 6000 i kilku adresowalnych detektorów gazów PSG-6000 pracujących na linii dozorowej. Jego uzupełnieniem są autonomiczne detektory gazów ASG-2000, które mogą pracować samodzielnie lub tworzyć niewielkie instalacje.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania