POLON-ALFA Srebrnym Partnerem SPIN 13

Wczesną jesienią po raz kolejny uczestniczyliśmy, jako SREBRNY PARTNER, w Spotkaniu Projektantów Instalacji Niskoprądowych 13 SPIN, które w tym roku odbyło się w Bukowinie Tatrzańskiej.

POLON-ALFA dla uczestników, tym razem z południowej Polski, przygotował prezentację centrali sygnalizacji pożarowej o architekturze rozproszonej POLON 6000.

Uczestnicy Spotkania z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali wykładu pt. „Rozproszony system sygnalizacji pożarowej POLON 6000 w projektach instalacji”. Centrala, na której oparty jest system, została niedawno wprowadzona na rynek polski. Już od pierwszego dnia cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem projektantów, instalatorów i inwestorów, ponieważ wnosi nowe możliwości technicznego zabezpieczenia życia, zdrowia i mienia przed skutkami pożarów. Projektanci otrzymali niezwykle elastyczny system, który mogą przenieść na przysłowiową „deskę kreślarską” bez ograniczeń spotykanych w klasycznych rozwiązaniach, opierających się na centralach zamkniętych w jednej obudowie. Instalatorzy mają skrócony proces instalacji poprzez możliwość wyeliminowania bardzo długich tras kablowych (instaluje się je od węzła*) i prawie nieograniczone możliwości programowania. Inwestorom daje to ograniczenie kosztów instalacji, wyższą niż dotychczas odporność na zakłócenia i redukcję okablowania na budynku.

O zainteresowaniu centralą POLON 6000 świadczy fakt, że została zainstalowana już na kilkudziesięciu obiektach w Polsce, w takich sektorach jak przemysłowy, handlowy, przetwórczy, produkcyjny i wiele, wiele innych.

Uczestnikom 13 SPIN bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą prezentacją i zapraszamy do kontaktu.

* dodatkowych informacji udzielają inżynierowie wsparcia technicznego POLON-ALFA

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania