Kim jesteśmy

POLON-ALFA S.A.

to największy polski producent systemów sygnalizacji pożarowej i aparatury dozymetrycznej oferujący swoje wyroby zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych.

DOŚWIADCZENIE

Firma POLON-ALFA już w 1956 roku zajęła się opracowywaniem i produkcją aparatury do pomiarów promieniowania jonizującego. Po kilku  latach profil produkcji rozszerzony został  o urządzenia do wykrywania i sygnalizowania pożaru. Produkcja kompletnych systemów sygnalizacji pożarowej, w skład których wchodzą centrale, czujki, ręczne ostrzegacze oraz akcesoria stanowi  do dziś główny zakres działalności firmy. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni blisko sześćdziesięciu lat sprawiło, że z pełną odpowiedzialnością możemy chronić wszystko to, co dla naszych Klientów najcenniejsze. 

NOWOCZESNOŚĆ

Ciągły proces wdrażania do produkcji nowych, doskonalszych wyrobów oraz wprowadzanie najnowszych technologii powodują, że POLON-ALFA z powodzeniem konkuruje z czołówką światowych producentów, a czasami nawet  wyprzedza światowe standardy. Najwyższej klasy specjaliści z działu konstrukcyjnego  preferują indywidualne podejście do każdego Klienta. Pozwala to rzetelnie określić wszystkie potrzeby odbiorcy oraz zaproponować najbardziej trafne rozwiązania. 

PROFESJONALIZM

Urządzenia produkowane przez POLON-ALFA w całości bazują na własnych rozwiązaniach. Cały cykl konstruowania wyrobów  prowadzony jest przez doświadczonych specjalistów, posiadających szeroką wiedzę i duże kompetencje. Profesjonalizm to cecha nie tylko kadry kierowniczej, ale również wszystkich pracowników związanych z całym procesem produkcyjnym. 

JAKOŚĆ

Doświadczenie i profesjonalizm załogi,  w połączeniu z nowoczesną technologią  i wdrożonym już w 1998 roku Systemem Zapewnienia Jakości ISO 9001 gwarantują wysoką jakość urządzeń sygnowanych logo POLON-ALFA.  Wszystkie produkty  wytwarzane w firmie poddawane są certyfikacji na zgodność z normami europejskimi w notyfikowanych w Unii Europejskiej jednostkach certyfikujących i posiadają 5-letnią gwarancję. Potwierdzeniem gwarantowanej najwyższej jakości całej produkcji jest również nadanie firmie natowskiego kodu podmiotu gospodarki narodowej oraz uzyskanie koncesji na wytwarzanie urządzeń dla potrzeb obronności kraju.


 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania